Revitol Rosacea Cream

Sposób działania

Revitol Rosacea Cream to pierwszy tak skuteczny produkt na trądzik różowaty, zdobywający szturmem serca klientów na całym świecie!

Do tej pory leczenie trądziku różowatego okupione było niepotrzebnym wysiłkiem, nie przekładającym się na zadowalające efekty. Na rynku pojawił się jednak Revitol Rosacea Cream - produkt, dzięki któremu możesz przejąć kontrolę nad trądzikiem różowatym!

Revitol Rosacea to wyjątkowy krem, dzięki któremu pozbędziesz się nieestetycznych wyprysków, nierówności oraz zaczerwienienia na twarzy, a tym samym - odzyskasz zdrowy wygląd skóry!

W jaki sposób Revitol Rosacea Cream wspomaga leczenie trądziku różowatego?

Podstawowym atutem kremu Revitol Rosacea jest fakt, że działa on kompleksowo - zarówno zapobiegając pojawianiu się nowych zmian skórnych na twarzy, jak i regeneracyjnie oraz ujędrniająco. Zawarte w produkcie składniki pozwalają na dokładne oczyszczenie zaatakowanej trądzikiem skóry, wygładzenie powierzchni, a także przywrócenie jej naturalnego kolorytu. Zachowana zostaje także równowaga lipidowa naskórka. Revitol Rosacea Cream działa wielokierunkowo, dzięki czemu spełnia cztery najważniejsze zadania w przywróceniu skórze zdrowego wyglądu:

  1. antybakteryjne - niszczy bakterie odpowiedzialne za pojawianie się wyprysków w trądziku różowatym,
  2. przeciwzapalne - naturalne składniki zawarte z kremie pomagają zwężać naczynka krwionośne przy powierzchni skóry, co zapobiega tworzeniu się czerwonych wykwitów i rumieni,
  3. zwiększające elastyczność skóry - dostarcza skórze potrzebny kolagen, który wzmacnia naczynia krwionośne. Dzięki niemu naczynka nie pękają i nie kruszą się. Dodatkowo reguluje wydzielanie sebum oraz intensywnie nawilża skórę,
  4. regulujące naturalne oleje w skórze - składniki zastosowane w Revitol Rosacea Cream stabilizując oleje w skórze, pozwalają tworzyć własną, naturalną ochronę dzięki której skóra broni się przed atakującymi ją z zewnątrz bakteriami, powodującymi trądzik różowaty.

Dzięki Revitol Rosacea Cream możesz w końcu uzyskać zadowalające efekty widoczne na skórze twarzy!

Efekty kuracji Revitol Rosacea Cream

W Revitol Rosacea Cream zastosowano formułę, pozwalającą wyeliminować różne objawy trądziku różowatego

Składniki kremu dobrano w taki sposób, aby zwalczać wiele źródeł powstawania trądziku. Dzięki nim leczenie trądziku różowatego jest naprawdę skuteczne! W składzie Revitol Rosacea Cream znalazły się m.in takie naturalne składniki, jak:

Sposób użycia

Wmasuj krem okrężnymi ruchami w skórę twarzy. Zaleca się stosowanie kremu od 2 do 3 razy dziennie.