Revitol Rosacea Cream

Opinie klientów

Próbowałam już tylu produktów, które pojawiały się na trądzik różowaty... Domowe sposoby na nic się zdały. Teraz odkryłam krem Revitol Rosacea - ten produkt jest strzałem w dziesiątkę! Nie potrzebuję już kolejnych eksperymentów.

- Alicja, Strzelce Opolskie

Właśnie odebrałam swoje zdjęcia ślubne w tym tygodniu i po raz pierwszy odkąd pamiętam moja twarz nie jest cała czerwona na fotografii, jak wcześniej. Dziękuję bardzo za Revitol Rosacea Cream.

- Natalia, Konin

Na przesyłkę nie mogłam się już doczekać. Chciałam szybko wypróbować Wasz krem, żeby zobaczyć skutki i pozbyć się tego okropnego trądziku. Smarowałam twarz rano i wieczorem przez jakieś 2 miesiące i zaczerwienienia zaczęły znikać. Zniknęły tez wypryski i inne defekty które pochodziły od trądziku różowego. Cieszę się że Revitol Rosacea spełnił moje oczekiwania!

- Kasia, Warszawa

Szukałem czegoś takiego. Bezproblemowo się stosuje, cena nie gra roli przy efektach jakie uzyskałem. Trądzik różowaty na szczęście powoli mnie opuszcza. Nie mam nic przeciwko. Polecam ten krem!

- Adrian, Mielno

Z Revitol Rosacea odzyskałam dobre samopoczucie. To dla mnie najważniejsze. Już nie chodzę ze spuszczoną głową i zaczęłam korzystać z życia pełnymi garściami. Naprawdę mi pomógł.

- Marianna, Lublin

Z kremu jestem niezwykle zadowolony. Dodatkowo zapewniacie szybką przesyłkę i dobry kontakt. Polecam!

- Michał, Inowrocław

Myślałem, że trądzik różowaty nigdy nie zniknie z mojej twarzy. Strasznie trudno się było go pozbyć dopóki nie zacząłem stosować Revitol Rosacea Cream. Teraz jest o wiele lepiej. Lustra mi już nie straszne :)

- Krystian, Wrocław

Ślę Wam głębokie podziękowania za ten skuteczny krem. Revitol Rosacea otrzymałam szybko, tak samo szybko otworzyłam opakowanie i zaczęłam stosować na twarz. Wynik jest rewelacyjny, zauważyłam, że widoczne, popękane naczynka pod skórą chowają się i prawie ich już nie widać. Wykwity zbladły a ja chodzę uśmiechnięta. Dziękuję!

- Jadwiga, Jastrzębie Zdrój