Revitol Rosacea Cream

FAQ

Czy Revitol Rosacea Cream jest rzeczywiście skuteczny?

Krem Revitol Rosacea został stworzony na bazie wysokiej jakości składników, precyzyjnie dobranych aby zwalczać trądzik różowaty. Posiadając właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, regulujące oraz wzmacniające elastyczność - krem pozwala zwalczać symptomy trądziku różowatego od korzeni. Z tego powodu jego skuteczność jest bardzo wysoka. Używając Revitol Rosacea Cream zgodnie z zaleceniami, uzyskasz satysfakcjonujące rezultaty.

Czy stosowanie kremu Revitol Rosacea jest bezpieczne?

Wszystkie produkty marki Revitol wielokrotnie udowadniały, że ich stosowanie nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Podobnie jest z kremem Revitol Rosacea. Jego stosowanie jest zupełnie bezpieczne, ponieważ specjalnie dobrany skład jest całkowicie naturalny.

Jak powinno się stosować Revitol Rosacea Cream?

Najlepsze efekty uzyskasz stosując Revitol Rosacea Cream 2-3 razy dziennie. Krem należy wsmarować w skórę twarzy okrężnymi ruchami.

Czy mogę oddać zakupiony produkt?

Tak. Produkt możesz zwrócić w ciągu 90 dni od daty zakupu. Produkt powinien być oddany w stanie nienaruszonym.

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Aby dokonać zamówienia wybierz ilość sztuk, sposób wysyłki, metodę płatności i wypełnij formularz adresowy. Zamówienia możesz dokonać tutaj.

W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Czas dotarcia produktów do klienta wynosi od 2 do 10 dni (czas może ulec wydłużeniu dla przesyłek międzynarodowych). Przesyłki kurierskie docierają po 1-2 dniach. Cenimy dyskrecję naszych klientów - przesyłki są tak pakowane, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział co jest w środku.

Czy realizujecie zagraniczne zamówienia?

Tak. Realizujemy zamówienia w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Jakie są koszty dostawy?

Przesyłki priorytetowe nadane za pośrednictwem Poczty Polskiej są realizowane bezpłatnie. Przesyłki kurierskie podlegają opłacie w wysokości 30 zł.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie może zostać opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, systemem płatności PayPal lub za pobraniem.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Za bezpieczeństwo transakcji elektronicznych odpowiadają firmy DotPay (przelewy elektroniczne) oraz PayPal (karty płatnicze).